12 maja br. odbyło się posiedzenie Zarządu Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego

12 maja br. odbyło się posiedzenie Zarządu Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego

Posiedzenie Zarządu Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego odbyło się w miniony piątek, tj. 12 maja. Najważniejsze sprawy omówione na posiedzeniu dotyczyły uzupełnienia składu Zarządu, przyjęcia nowych członków i współpracy z mediami.

Skład Zarządu został powiększony do 11 osób. Nowym członkiem zarządu w randze wiceprezesa została Dagmara Adamus. Prezes Stowarzyszenia ORP, Ireneusz Wagnerowski, podkreślił, że podwojenie liczby członków w ciągu jednego roku od założenia Stowarzyszenia, świadczy o dużej atrakcyjności przyjętej formy działalności.

Ponadto zebrani omówili stan przygotowań do odsłonięcia Pomnika Żołnierzy Wyklętych, a także kalendarz kolejnych uroczystości planowanych w bieżącym roku, ze szczególnym akcentem położonym na Rajd Gwiaździsty na Wielką Sowę im. Jerzego Kaszyńskiego, który jest planowany na 18 czerwca.

Zebrani wymienili się także informacjami o zaplanowanym na 23-25 czerwca Przystanku Niepodległość. bazą Przystanku jest Hotel & Browar „Jamrozowa Polana” w Dusznikach Zdr. I tym razem zapowiada się liczny udział w Przystanku członków naszego Stowarzyszenia.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*