28 kwietnia w Dzierżoniowie. Spotkanie z wiceministrem Michałem Dworczykiem

28 kwietnia w Dzierżoniowie. Spotkanie z wiceministrem Michałem Dworczykiem

W piątek, 28 kwietnia, poseł RP, sekretarz stanu w MON – Michał Dworczyk, zaprosił swoich przyjaciół z czterech powiatów, na tradycyjne wielkanocne Boże błogosławieństwo i przeżycie radosnej wiadomości o zmartwychwstaniu Pana Jezusa.

W tym roku spotkanie odbyło się nieco później, gdyż nasz poseł, po objęciu niedawno funkcji sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, ma zdecydowanie mniej czasu na spotkania w swoim okręgu wyborczym. Podchodząc ze zrozumieniem nie utyskiwaliśmy, ale czekaliśmy cierpliwie na spotkanie, które odbyło się w gościnnych progach pensjonatu ZS Nr 2. Dzięki zaangażowaniu pana dyrektora Andrzeja Myślickiego, na stołach niczego nie brakowało.

Rozpoczęło się zgodnie z chrześcijańską tradycją od modlitwy, którą poprowadził ks. prałat Bogdan Wolniewicz z Ząbkowic Śl. Następnie głos zabrał wiceminister Dworczyk, krótko odnosząc się do swoich obecnych zadań w MON oraz jako pełnomocnika wyborczego na 2018 rok w okręgu wałbrzyskim w wyborach samorządowych. Krótkie wystąpienia informacyjne mieli także pracownicy biura poselskiego z Dzierżoniowa – Irena Bukalska oraz Janusz Maniecki. Dalsza część spotkania upłynęła na rozmowach kuluarowych, które pozwalały lepiej poznać się przedstawicielom prawicowych ugrupowań z różnych miejscowości naszego okręgu. O konieczności takich spotkań nie trzeba chyba nikogo przekonywać, zwłaszcza przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

jm

Foto: K. Janeczko

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*