Ataki GW na ministra Macierewicza. Paweł Kukiz: „Jak ta Gazeta śmie komukolwiek stawiać zarzuty…”

Ataki GW na ministra Macierewicza. Paweł Kukiz: „Jak ta Gazeta śmie komukolwiek stawiać zarzuty…”

Która to już nagonka organizowana przez „GW” na Antoniego Macierewicza? Raczej nie warto tracić czasu na liczenie. Na szczęście wydaje się, że siła medialnego rażenia tego prasowego tytułu staje się z każdym dniem coraz mniejsza.

Wczoraj swoją opinię na temat gazety i jej działań przedstawił na swojej stronie facebookowej Paweł Kukiz. I nie jest to opinia łagodna:

„Jak ta Gazeta śmie komukolwiek stawiać zarzuty o związki z SB-kami? Gazeta, w której prominentnym „redaktorem” był TW „Ketman” czyli Lesław Maleszka. Wiedziano w Gazecie o jego przeszłości a mimo tego do 2008 zapewniono mu pracę.  Szczytem bezczelności jest szukanie „esbeckich haków” przez Gazetę, której Ojciec Dyrektor Założyciel Adam Michnik vel Szechter nigdy publicznie (korzystając z gazety) nie domagał się od Szwecji wydania polskiemu wymiarowi sprawiedliwości swojego brata, Stefana Szechtera, bandyty pierwszego sortu, mordercy-komunistycznego prokuratora.
Dzioby na kłódkę, redakcjo-przechowywalnio komunistycznej bandytki. Nosi was? Jutro będzie ładna pogoda. Może się przespacerujcie w jakimś zakodowanym marszu wzdłuż Wisły. Nie wchodźcie jednak, proszę, do wody. Ze względów ekologicznych. Ryb szkoda.”

Nic dodać, nic ująć. Paweł Kukiz trafił w dziesiątkę…

Chociaż trudno w to uwierzyć, jednak GW nadal w niektórych środowiskach uchodzi za źródło rzetelnej informacji i uczciwej publicystyki. Dacie wiarę? Na szczęście to przeminie. Być może wkrótce nadejdzie czas, kiedy już samo przyznawanie się do czytania tej gazety, będzie czymś zaskakującym i wstydliwym.

Foto: wikimedia commons/CC-BY-SA-4.0

Jeden Komentarz

  1. Natychmiast przeprowadzić lustrację, dekomunizację, ujawnić zbiór zastrzeżony oraz Aneks do Raportu z likwidacji WSI. Będzie to kubeł lodowatej wody na tzw. opozycję totalną i lewactwo różnej maści…

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.