Brytyjczycy chcą opuścić Unię Europejską? Podobne wyniki dwóch nowych sondaży

Brytyjczycy chcą opuścić Unię Europejską? Podobne wyniki dwóch nowych sondaży

Większość Brytyjczyków najwyraźniej uważa, że Unia Europejska nie jest szczytowym osiągnięciem tak zwanej cywilizacji Zachodu. Takie wnioski można wyciągnąć na podstawie ostatnich sondaży na temat pozostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej.

Obserwowany od lat drastyczny skręt w lewo samozwańczych europejskich elit, brutalne mieszanie się w wewnętrzne sprawy państw członkowskich, a wreszcie zapewne także sprowokowany przez Niemcy wielki kryzys emigracyjny sprawiają, że sprzeciw mieszkańców kontynentu staje się coraz większy.

Z najnowszych dwóch sondaży opublikowanych przez „The Guardian” wynika, że – wg badania internetowego – 47 procent Brytyjczyków opowiada się za opuszczeniem przez ich kraj Unii Europejskiej, a 44 procent zagłosuje za pozostaniem we wspólnocie. Zbliżone wyniki przyniósł sondaż telefoniczny. Tutaj liczbę zwolenników wyjścia Wielkiej Brytanii z UE oszacowano na 45 procent, a chętnych do pozostania w Unii – 42 procent.

Jeden Komentarz

  1. Dziwny zjawiskiem jest ta cała unia europejska ze swoimi sugestiami i nakazami gorszymi od czasów Hitlerowskiej kontrybucji i Sowieckiego nakazu rozdzielczego w Polsce.Dlaczego my jeszcze tkwimy w tym goownie?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.