Cena zbyt wygórowana. W czasie Euro 2016 nie będzie strefy kibica w Dzierżoniowie

Cena zbyt wygórowana. W czasie Euro 2016 nie będzie strefy kibica w Dzierżoniowie

Po sukcesie ubiegłorocznej „strefy kibica”, zorganizowanej w Dzierżoniowie na Os. Różanym, w trakcie piłkarskiego meczu Niemcy – Polska, były uzasadnione apetyty na ciąg dalszy. Strefę kibica planowano zorganizować także w trakcie Mistrzostw Europy. Niestety, tym razem się nie uda.

Jak poinformował na swoim facebookowym profilu Andrzej Bolisęga – zastępca burmistrza Dzierżoniowa:

„Zorganizowanie strefy kibica dla tysiąca mieszkańców to koszt ponad 104 tys. zł. Taką informację zwrotną otrzymaliśmy przygotowując się do zorganizowania strefy kibica w Dzierżoniowie. To zbyt wygórowana cena, szczególnie, że w przypadku większej liczby osób koszty się podwajają. Pomimo starań i wielkich chęci musimy zrezygnować z tego pomysłu. Nie rezygnujemy z kibicowania naszym piłkarzom. POLSKA!!!”

Szkoda, bo ubiegłoroczna dzierżoniowska próba wspólnego kibicowania była naprawdę udana i zgromadziła około 2-3 tysięcy kibiców. Dzierżoniowianom, którzy nie mieli szczęścia, by zdobyć bilety na mecze Polaków na francuskich stadionach, pozostaje więc w czasie Euro ściskanie kciuków za piłkarzy Adama Nawałki w bardziej kameralnych warunkach.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.