Na Dzień Dziecka nagrody i słodycze od posłów PiS

Na Dzień Dziecka nagrody i słodycze od posłów PiS

Najlepsi warcabiści i zwycięzcy quizu otrzymali pamiątkowe nagrody ufundowane przez panią minister Annę Zalewską, a słodyczami obdarzył uczestników poseł Michał Dworczyk.

Koło Terenowe Prawa i Sprawiedliwości w Bielawie, z finansowym wsparciem posłów – Anny Zalewskiej i Michała Dworczyka, przygotowało z okazji Dnia Dziecka namioty z atrakcjami, pod wspólnym tytułem – „Parlamentarzyści dzieciom”.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka bielawski MOKiS przygotował w minioną środę plenerowy „Festyn dla dzieci”. Przy pięknej pogodzie, na trawiastej części Parku Miejskiego pomieściło się wiele atrakcji dla dzieci.

Były dmuchane zamki, zjeżdżalnie, kino D-7 z filmami dziecięcymi, namioty z atrakcjami, słodyczami i napojami. Ustawiono scenę, na której występowały dzieci, pokazano też przedstawienie – „Czerwony kapturek i wilk”. Dopisała frekwencja, całe rodziny z małymi dziećmi tłoczyły się wokół proponowanych atrakcji. Był też pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Bielawy.

Koło Terenowe Prawa i Sprawiedliwości, przy finansowym wsparciu posłów – Anny Zalewskiej i Michała Dworczyka, przygotowało namioty z atrakcjami pod wspólnym tytułem – „Parlamentarzyści dzieciom”. Odbył się quiz z wiedzy ogólnej dla starszych dzieci, prowadzony przez pana Marcina Pięta, była loteria, kierowana przez panią Irenę Skibniewską-Kozak. Dużą popularnością cieszyła się symultana warcabowa z mistrzem warcabowym – Stanisławem Urbankiem. Dzieci wraz z rodzicami mogły spróbować swych sił w pojedynku z mistrzem i choć niewielu potrafiło na dłużej dotrzymać mu pola, to zabawa była przednia. Dodać wypada, że grano… cukierkami, a każdy z graczy oprócz satysfakcji otrzymywał wygraną ilość słodkich pionów. Najlepsi warcabiści i zwycięzcy quizu otrzymali pamiątkowe nagrody ufundowane prze panią minister Annę Zalewską, a słodyczami obdarzył uczestników poseł Michał Dworczyk

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.