EURO 2016: Wierzymy w zwycięstwo Polski i Ukrainy!

EURO 2016: Wierzymy w zwycięstwo Polski i Ukrainy!

Polska i Ukraina. Te dwie drużyny typujemy do awansu z grupy „C” piłkarskich ME. Tuż przed pierwszymi meczami w grupie zespoły są gotowe do walki. Skończył się cykl przygotowań, zaczyna się faza mistrzostw. Zespoły wchodzą w etap meczowy…

Przed nimi trzy konfrontacje, które będą musieli rozegrać na najwyższy poziomie. Każdy zespół i każdy zawodnik indywidualnie, wszyscy muszą dać z siebie wszystko.

Już w pierwszej kolejce mogą zapaść rozstrzygnięcia, które będą rzutować na następne mecze i w rezultacie na kolejność w grupie. Przy wygranych zespołów Polski i Ukrainy będziemy w komfortowej sytuacji przed meczem z Niemcami. To Niemcy będą musieli wtedy atakować, to Niemcy będą musieli wygrać. To oni mogą nie wytrzymać presji jaka ciąży na mistrzach świata.

Kłopoty kadrowe w zespole Niemców pozwalają wysunąć tezę, że stracą oni co najmniej jedną bramkę w każdy z trzech grupowych meczów. O ile stracona bramka z Irlandią Płn. nie musi oznaczać dla nich porażki, o tyle z Ukrainą i Polską nie będzie już tak łatwo.

Ukraina natomiast, pomimo swoich problemów, utrzymuje dobry stabilny poziom gry. Ma również w swoim zespole indywidualności, które potrafią przechylić szalę zwycięstwa. Dobry poziom gry w połączeniu z błyskiem indywidualności pozwoli rozprawić się Ukraińcom z osłabionymi i niepewnymi Niemcami.

Tak więc kibicujemy jutro naszym sąsiadom ze wschodu, bo ich wygrana w pierwszym meczu może szeroko otworzyć nam bramę do wyjścia z grupy.

Adam Edgar

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.