III liga dolnośląsko-lubuska na finiszu. Górnik Wałbrzych czy KS Polkowice?

III liga dolnośląsko-lubuska na finiszu. Górnik Wałbrzych czy KS Polkowice?

Bardzo ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze w 31 kolejce rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Najwięcej trafień zapisali na swoje konto piłkarze Górnika Wałbrzych, którzy aż 9-0 pokonali Ilankę Rzepin.

Łącznie w 31 kolejce padło aż 36 bramek (o 8 więcej niż dotychczasowa średnia). Trudno się dziwić, skoro Ślęza Wrocław aż 6-0 rozbiła Piasta Karnin, a tylko niewiele niższym zwycięstwem dzierżoniowian 5-0 zakończył się mecz Lechii z Budowlanymi Lubsko.

Nadal nie wiadomo jeszcze kto, Górnie Wałbrzych (9 bramek w meczu z Ilanką), czy KS Polkowice wygra ligę i zawalczy w barażu o awans do II ligi. Również nie wszyscy z górnej części tabeli mogą być pewni miejsc w reorganizowanej w przyszłym sezonie III lidze. Być może wiele w tej ostatniej kwestii rozstrzygnie się już w najbliższej kolejce.

W każdym razie wiele wskazuje na to, że o pierwszym miejscu w lidze zdecydować może mecz ostatniej kolejki, zaplanowanej na początek czerwca, w którym KS Polkowice zmierzy się z Lechitą Dzierżoniów.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.