W Lidze Mistrzów Legia lepsza od Sportingu. Prezydent w szatni futbolistów, a w „Trójce”… smutek

W Lidze Mistrzów Legia lepsza od Sportingu. Prezydent w szatni futbolistów, a w „Trójce”… smutek

Legia pokonał Sporting Lizbona i… w radiowej „Trójce” jakoś tak cicho i smutno. Po każdym przegranym meczu legionistów lub piłkarskiej reprezentacji Polski na falach radiowego Programu Trzeciego zazwyczaj panuje zaskakująca wesołość, zgrabnie przetykana złośliwościami. A tu taki klops…

Warszawska Legia pokonała po dobrym meczu futbolowego potentata z Portugalii. Pokonało – dodajmy – w pełni zasłużenie. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Brazylijczyk Guilherme, ale tych trafień mogło być na koncie legionistów więcej. Brawa dla całej drużyny, która po słabym początku rozgrywek w Lidze Mistrzów, zakończyła je w taki spektakularny sposób. Na 100-lecie klubu nie mogło być przecież inaczej. Brawa dla trenera Jacka Magiery. Jest się z czego cieszyć. Nic dziwnego, że po meczu piłkarzom dziękował w szatni za wysiłek… prezydent Andrzej Duda, zadając kibicowskie pytanie „kto wygrał mecz?”. Odpowiedź brzmiała: „Legia, Legia, Legia!”

Na pociechę dla „trójkowej” kpiarskiej braci wypada jednak dodać, że w sporcie czasami się także przegrywa. Przegrana przytrafi się kiedyś zapewne także Legii, a wtedy znowu będziecie mogli używać sobie na futbolistach do woli.

Foto: wikimedia commons

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*