Michał Dworczyk odebrał z rąk Jarosława Kaczyńskiego akt powołania na koordynatora okręgowego

Michał Dworczyk odebrał z rąk Jarosława Kaczyńskiego akt powołania na koordynatora okręgowego

W ramach przygotowań do przyszłorocznych wyborów samorządowych Prawo i Sprawiedliwość powołało ostatnio 41 koordynatorów okręgowych, których zadaniem będzie przygotowanie PiS do wyborów w poszczególnych okręgach. Jednym z nich, w okręgu nr 2 – wałbrzyskim, został poseł Michał Dworczyk.

Podpisany przez Joachima Brudzińskiego – przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS – akt powołania na tę odpowiedzialną w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych funkcję, poseł Dworczyk odebrał 24 marca z rąk prezesa partii – Jarosława Kaczyńskiego.

– To duże wyzwanie – ocenił Michał Dworczyk na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych – ale wspólnie damy radę.

Warto dodać, że to kolejny dowód zaufania, jakim w PiS cieszy się poseł Dworczyk.  Od 1 marca pełni on funkcję wiceministra obrony narodowej.

Koordynatorami wyborczymi Prawa i Sprawiedliwości w pozostałych dolnośląskich okręgach zostali posłowie: Mirosława Stachowiak-Różecka (w okręgu wrocławskim) i Wojciech Zubowski (w okręgu legnicko-jeleniogórskim).

Foto: facebook

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*