Okradł kasę swojego pracodawcy. Policja szybko zatrzymała podejrzanego

Okradł kasę swojego pracodawcy. Policja szybko zatrzymała podejrzanego

Policjanci z powiatu jeleniogórskiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do pomieszczenia kasowego jednej z firm na terenie gminy Podgórzyn. Łupem sprawcy padła gotówka. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły, że przestępstwa tego dopuścił się były pracownik. Teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 lipca br. na terenie gminy Podgórzyn. O włamaniu do firmy i kradzieży pieniędzy policję powiadomił pokrzywdzony. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności wytypowali i zatrzymali podejrzewanego o ten czyn. Policjanci odzyskali też część skradzionych pieniędzy przeszukując pomieszczenia mieszkalne w domu mężczyzny. Ustalili również, że pieniędzmi pochodzącymi z kradzieży płacił on w różnych sklepach za towar. Okazało się także, że 29-latek doskonale znał pomieszczenia firmy, gdyż wcześniej w niej pracował. Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*