ORP organizuje Rajd Gwiaździsty na Wielką Sowę. Rajd odbędzie się 18 czerwca

ORP organizuje Rajd Gwiaździsty na Wielką Sowę. Rajd odbędzie się 18 czerwca

W tym tygodniu zarząd stowarzyszenia Obywatelski Ruch Patriotyczny zbierze się aby omówić przygotowania do turystycznej imprezy pn. Rajd Gwiaździsty na Wielką Sowę. Rajd odbędzie się 18 czerwca. O szczegółach zainteresowani dowiedzą się z plakatów i anonsów w mediach internetowych.

W kwietniu br. zarząd ORP ustalił kalendarz imprez na rok 2016. Znalazł się w nim także turystyczny Rajd Gwiaździsty na Wielką Sowę. Szczegóły zostaną ustalonych w środę 25 maja. W rajdzie będą mogli uczestniczyć wszyscy, dla których urok Gór Sowich, szczególnie w ostatnich dniach tegorocznej wiosny, stanowi nieodparty magnes. Dla uczestników przewidywane są rajdowe atrakcje. Punktem zbiorczym (końcowym) będzie szczyt Wielkiej Sowy. Startować będzie można z dowolnego punktu górskich szlaków; z Przełęczy Jugowskiej, Walimskiej, a także z Kamionek, Rościszowa, Lasocina, Bielawy, Rzeczki i Sokolca. Ważne, aby o zbliżonej godzinie wszyscy spotkali się na sowim szczycie.

Stowarzyszenie ORP jest aktualnie w fazie rejestracji działalności w Krajowym Rejestrze Sądowym, a zarząd, na najbliższym posiedzeniu zajmie się nie tylko rajdem. Podejmie także dalsze decyzje organizacyjne dotyczące struktury i podziału zadań w Ruchu, a także organizację I Kongresu Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego. Przypomnieć wypada, że Stowarzyszenie ORP w maju, w Dniu Flagi, zorganizowało na dzierżoniowskim Rynku bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, spotkanie z mieszkańcami miasta pn. „Dumni z Biało-Czerwonej”.

foto: K. Janeczko/zPrawa

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.