W piątek z Urugwajem, w poniedziałek z Meksykiem. Jarosław Jach w reprezentacji Polski

W piątek z Urugwajem, w poniedziałek z Meksykiem. Jarosław Jach w reprezentacji Polski

Po piątkowym debiucie, urodzony w Bielawie były zawodnik Pogoni Pieszyce i Lechii Dzierżoniów Jarosław Jach, będzie miał dzisiaj po raz kolejny szansę zagrać w piłkarskiej pierwszej reprezentacji Polski. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Meksyk.

Jarosław Jach urodził się 17 lutego 1994 roku w Bielawie. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Pogoni z rodzinnych Pieszyc. W roku 2009 trafił do juniorów Lechii Dzierżoniów, gdzie wkrótce zadebiutował w pierwszym zespole. W roku 2012 przeszedł do Zagłębia Lubin, którego zawodnikiem jest do dzisiaj. Ten rosły obrońca, jeszcze jako gracz Lechii, kilka lat temu był jednym z najskuteczniejszych… napastników dzierżoniowskiej Osiedlowej Ligi Futsalu.

10 listopada bardzo udanie zadebiutował w reprezentacji Polski w bezbramkowym meczu z Urugwajem. Czy trener Adam Nawałka zechce obdarzyć zawodnika zaufaniem również w przyszłości i czy Jarosław Jach pojedzie z reprezentacją na Mistrzostwa Świata do Rosji przekonamy się już wkrótce. Dzisiaj wszyscy w jego rodzinnych stronach mocno ściskają za niego kciuki.

ir

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.