Program „Mieszkanie Plus” czyli wcześniejsza emerytura dla „opozycji totalnej”

Program „Mieszkanie Plus” czyli wcześniejsza emerytura dla „opozycji totalnej”

Pani premier Beata Szydło ogłosiła dziś kolejny socjalny program pomocy Polakom, nazwany roboczo „Mieszkanie plus”. Przede wszystkim jest on adresowany jak najszerzej, nie zakłada limitu wieku, nie ogranicza się tylko do osób bez mieszkania.

Na gruntach będących własnością Skarbu Państwa rozpocznie się tanie budownictwo, tak aby czynsz za mieszkanie był jak najniższy. Będzie też możliwe wykupienie takiego mieszkania. Powstaną subkonta, pozwalające gromadzić środki, oszczędzać po prostu na własne mieszkanie, dom czy remont. Dla oszczędzanych kwot planuje się specjalne premie przyznawane przez państwo.

Oczywiście tak zwana „opozycja totalna”, coraz bardziej żałosna każdego dnia, nawet bez czytania nazwała ten program „ściemą”. Nie zamierzam pastwić się nad ludźmi, którzy już dawno temu utracili kontakt z rzeczywistością. Ale mam pytanie do mądrzących się w ogłupiaczu panów – Schetyny, Petru, Halickiego, Grupińskiego itd. Ależ kolesie – przecież mieliście osiem lat na zrobienie tego lepiej, skuteczniej, sprawniej. I co? Ano nic… produkowaliście filmowe spoty i niszczyliście Polskę. A teraz lamentujecie…

Jeżeli pozostałe sztandarowe pomysły PiS zostaną podobnie sprawnie wprowadzone – pomoc dla frankowiczów, obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie kwoty wolnej od podatku – to, nie chcę robić za proroka, ale liderzy tak zwanej opozycji doczekają w niej… emerytury. Całe szczęście, że wcześniejszej.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.