Przerażające filmy z Calais. Czy Europie grozi religijna wojna?

Przerażające filmy z Calais. Czy Europie grozi religijna wojna?

Wydarzenia na zachodzie kontynentu coraz wyraźniej pokazują, że lewackie rządy „starej UE” zbierają żniwo dwudziestu lat wdrażania obłędnej polityki multi-kulti. Pomysł niemieckiej kanclerz na sprowadzanie tysięcy „uchodźców”, którzy będą tanią siłą roboczą w starzejącej się Europie to szaleństwo.

Nikt już nie liczy nielegalnych „imigrantów”, nikt ich nie ewidencjonuje, nie stara się zmierzyć z problemem. Zamiast tego w ramach obłędu „poprawności” zamilcza się ilość przestępstw popełnianych prze „uchodźców”, nie informuje się o tym, że nie zamierzają oni pracować, tylko domagają się uprawnień socjalnych obowiązujących w danym kraju. Całe dzielnice dużych miast we Francji są „eksterytorialnymi” enklawami wojującego islamu. Podobnie zaczyna dziać się w Anglii, Niemczech, Szwecji, Danii. Przerażające filmy z Calais, angielskich miast, paryskich przedmieść to ostatni dzwonek.

A czemu nikt nie zapyta, jak biedni uchodźcy, „wypędzeni” przez wojnę ze swych domów dostali się na kontynent? Skąd wzięli pieniądze ? Czemu ponad 90 procent z nich to młodzi mężczyźni ? Przecież niedługo okaże się, że „syryjskich emigrantów” jest więcej niż… Chińczyków! Lewackie władze UE, ani żaden z zachodnich przywódców nie stawią czoła zalewowi islamu. Czym się to skończy? Nie chcę snuć ponurych wizji, ale może zdarzyć się, że zwykli ludzie okradani, bici i poniewierani zaczną zastępować niedziałające instytucje państwa. A przy powszechnym niemal dostępie do broni łatwo może się to wymknąć i przeistoczyć w konflikt. To prawda, że zachód kontynentu już dawno temu postawił krzyżyk na Krzyżu, ale ludzie zagrożeni w swej egzystencji zaczną się bronić… Jasne, że ucierpi wielu niewinnych po obu stronach. Dlatego uważam, że polski rząd ma racją, odmawiając przyjmowania islamistów, wśród których może być sporo terrorystycznych „śpiochów”. Bełkot o potrzebie „europejskiej solidarności” lansowany przez eurokratów jest tylko propagandowym zabiegiem. Polska ma zobowiązania wobec rodaków, Polonii, szczególnie ze wschodu. Za lata wyrzeczeń, za wywózki, przesiedlenia, okradanie przez Sowietów, tym ludziom winni jesteśmy w pierwszej kolejności gościnność. Nie potrzeba nam „kulturowego ubogacania” ze strony fanatycznych muzułmanów.

Niestety, pierwszą ofiarą wojny z islamem będzie Francja, „najstarsza córa Kościoła”. Państwo zablokowane od wewnątrz socjalnymi przywilejami, z silnymi związkami zawodowymi, z nieudolnym prezydentem musi sięgnąć natychmiast do środków radykalnych. Ale nie zrobi tego póki rządzi nią lewak Hollande i jego koledzy z „pokolenia 68”. Jeżeli szybko nie przebudzą się Anglicy, Szwedzi, Duńczycy, Norwegowie, Włosi, Hiszpanie, to będzie źle i krwawo. Dziś można jeszcze skutecznie, choć brutalnie sprawę „uchodźców” rozwiązać. Za kilka miesięcy tej możliwości już nie będzie.

Na koniec przypomnę dwa fakty – za chwilę rozpocznie się Euro 2016, gdzie zagrożenie terrorystyczne będzie olbrzymie. No i jest jedno państwo, które z radością patrzy na konflikt na zachodzie, Prezydent tego państwa nie zna żadnych ograniczeń dla realizacji swych planów… tak zwykle było i jest w Rosji. To jeden z sąsiadów Polski…

Jeden Komentarz

  1. Niejaki B. Clinton, były prezydent powiedział, że Polska odzyskała wolność dzięki USA! I to jest prawda, gdyby Roosevelt nie oddał nas Stalinowi to dzisiaj i u nas byłoby tak jak we Francji, Anglii, Niemczech, Szwecji i Danii. Batiuszka Józef nie pozwoził na taki rozwój i poziom życia, jak na zachodzie Europy! Bieda w krajach Europy Środkowej odstręcza od osiedlania się pragnących wygodnego życia i kobiet muzułmanów w 90%, jak piszesz, młodych mężczyzn! I nas nas uratowało przed zalewem muzułmanów. A tak naprawdę wolność odzyskujemy dopiero teraz i to nie dzięki USA a dzięki własnej walce, umiłowaniu wolności i zachowaniu najlepszych wartości i tradycji zamykających się w słowach Bóg, Honor i Ojczyzna.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.